אודות ד"ר סאמט

 
ד"ר נחום סאמט
 
ד"ר נחום סאמט, מומחה בשיקום הפה ורופא שיניים (D.M.D), מנהל מרפאת שיניים פרטית בתל-אביב אשר מציעה מגוון רחב של טיפולי שיניים. ד"ר סאמט הוא בוגר בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים, שבה גם קיבל תואר במדעי הבריאות (B.Med.Sc).
 

ניסיון רב שנים בתחום רפואת השיניים

 
ד"ר סאמט שיתף פעולה עם מיטב רופאי השיניים בעולם, וזכה להיחשף לטכניקות טיפול חדישות. ניסיונו העשיר בתחום הפך אותו למרצה מבוקש בכנסים ולבעל מוניטין עולמי בתחום שיקום הפה והשתלים הדנטליים.
מעבר לפעילותו במרפאה, הוא גם משמש כחבר סגל וחבר ב- ADVISORY BOARD של הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת הארוורד שבבוסטון, שם גם כיהן כאחראי על הוראת שיקום הפה.
בנוסף, ד"ר סאמט מכהן כסמנכ"ל מחקר בחברת השתלים MIS, חברת השתלים המובילה בישראל, ובין 5 החברות המובילות בעולם בתחום זה.
בנוסף, זכה בפרסים, בעיטורים ובהוקרה בינלאומית רבה על עבודתו: הוא צוין ברשימה המכובדת של 20 הפרופסורים המצטיינים באוניברסיטת הארוורד ונכלל ברשימת המומחים לשיקום המצטיינים בארצות הברית. ד"ר סאמט אף מתנדב בפעילות חינוכית בנושאי בריאות הפה, מטפל ובודק קשישים ואוכלוסיות נזקקות.
 
כמו כן, ד"ר סאמט חבר באיגודים המקצועיים הבאים:
  • Academy of Osseointegration
  • American College of Prosthodontists
  • International Association of Dental Research
  • The American Academy of Periodontology
  • American Dental Education Association
 

חזונו של ד"ר סאמט

 
ד"ר סאמט מאמין כי שיקום על שתלים דנטליים מאפשר פתרונות אסתטיים ותפקודיים מעולים. הידע המצטבר, הניסיון, ומעל לכל המוכנות להשקיע זמן ומאמץ, יבטיחו שהשתלים והשיקום שנעשה עליהם יחזירו למטופל את חיוכו. ד"ר סאמט פועל מתוך תחושת שליחות ובמטרה לשפר את איכות חיי מטופליו ובריאותם. לשם כך, הוא נעזר בטכנולוגיות ובטכניקות טיפול מתקדמות ביותר. הטיפול נעשה בהתאמה אישית לצורכיו של המטופל, תוך דגש על יחס אישי ואכפתי ומתוך כוונה להעניק את הטיפול האופטימלי.
 
 
 
 

כתובת המרפאה

 
 
 
 
 

שעות פעילות

 
 
 
 
 

כנסים והרצאות בהשתתפות ד"ר סאמט